Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Son zamanlarda dünya genelinde artış gösteren enerji sıkıntısı, güneş panellerine olan ilgiyi arttırmış, enerji maliyetlerinin yükselmesi ile beraber tüm işletmeler alternatif arayışına girmişlerdir. Özellikle son iki yılda enerji tüketiminin fazla olduğu üretim tesislerinde, meskenlerde, tarla ve bahçe sulama sistemlerinde mümkün olduğunca uzun ömürlü güneş panellerine ihtiyaç duyulmuştur.

Güneş panellerinin bu yaygın kullanımı ile montaj esnasında panellerin olabildiğince sık hizada monte edilmesi beraberinde yıkama güçlüğü doğurmuş. Özellikle çatı üzerine yerleştirilen panellere manuel imkanlarla uzanmak, yürüyüş yoluna uzak panellerin temizlenmesinde büyük zorluklar getirmiştir.

Bu açığı kapamak adına güneş paneli kullanan mikro ve makro ölçekli işletmelere kolaylık sağlayacak ürünler geliştirmek amacıyla yola çıkan firmamız, Rodostar ekibi ile beraber yepyeni ve ergonomik makineler üretmeye başladık.

Ar-ge çalışmaları esnasında hata veren parçaların yerine daha güçlülerini yerleştirmek dışında, ilerleyen dönemlerde hata verme ihtimali düşük olan parçaları dahi markamız çatısı altında barındırmamak prensibi ile en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaya gayret ediyoruz.

Firmamız sadece kendi ekonomik çıkarlarını değil, üretim ve kullanım esnasında doğal kaynakları koruma hususunda maksimum hassasiyet göstermektedir. Yaptığımız testler sayesinde en az su ile en fazla alanı yıkayabilecek miktarı tespit ederek, su israfının da önüne geçiyoruz.

Markamıza yakışır yedek parça ülkemizde mevcut ise önceliği yerli parçalara veriyoruz. Değilse özellikle Alman malı ürünler kullanmaya gayret ediyoruz.

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Sipariş ve Teknik Destek Hattı +90 850 308 8860